Audio

Dr.Nushi - Ngone  (Feat. Ogb)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2008

2008-07-20T18:37:38

Featuring

OGBKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ngone" kënduar nga Dr.Nushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dr.Nushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dr.Nushi:

Më Shumë...