Audio

Dr.Nushi - Naj Kish Thy  (Feat. Arlinda)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/08/2009

2009-08-30T16:43:13


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Naj Kish Thy" kënduar nga Dr.Nushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dr.Nushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dr.Nushi:

Më Shumë...