Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Dr.Nushi - T'part  (Feat. Depresioni)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/02/2012

2012-02-28T17:46:22

Featuring

DepresioniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'part" kënduar nga Dr.Nushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Siller Banioz - T'part

Yeah ahaa Siller Banioz My man Donone SKP mathurfucker

Ref:Edhe pse jem t'part,ska kush qe na nal
a pe sheh qka po boj,SKP ushtar hej...(2x)

Siller Banioz
Pe dhezi mikrofonin,thash t`explodoj pak
jon bo do repera krejt t`zi 2pac.e tash kur po vim na pju qesim per toke,lene kit mut se ma spo kini as qoke.hej qka po pret qka po thu qka menon nisja pak shaj se me rep spo ta don.yeah a tkom than 1 siller egziston.bashk me grup t`vet gerrdi po bon.hei o shoki kallaj me qit leter.kur po del jasht spo kallxon as ni veper.se na jena t`part ti veq po vonon sa per rima tua ti gjynah vetit pi bon.se un jom i vertete e shkruj vet.sa per rep qe di.une bi rep t'nxet.Na jena si zingjirt qe nuk kputen.SKP krejt ja dini tuten.

Ref:Edhe pse jem t'part,ska kush qe na nal
a pe sheh qka po boj,SKP ushtar hej...(2x)

Donone
Sa per opozera amatera veshun gjon,zanin mos t`jau nij se ju ngrehi sikur bllond.noshta ti sem don mos um shti me rrok gjon se sa her qe boj hit mami yt em adhuron.rri me ni distanc hiq ma larg se 1 meter mangup nuk jom veq nuk du me ma tepru teper.se hi me ni stil lloukllik e apo kupton.tani jo qe em thirr bab edhe prind ki mem than.se t`bona alergji gjat ton jetes tone bohesh shum pishman qe u shite p*** none se SKP gjall ty ka met kall Siller Donone hale n`ven t`par.jena numer 1 per ksi mos ta nin zani jon po nihet NewYork-Prishtin.na kur hypim bin ta kallum shqiptarin SKP knena e kapim kit rrethin.

Ref:Edhe pse jem t'part,ska kush qe na nal
a pe sheh qka po boj,SKP ushtar heyy...(2x)

Hejj Yeah hehe Siller Banioz Donone Yeah My Mejj Drin Fucking Pussy

Tornados - T'part

Yeahhuh
Sen i frekst me heker i marum
Me material Baroot dhe Flow i perpunum
Kejt i rrzum rimat sikur minat nRAP i Montum
Tornado - Bloody Alboz kush jon kejt e kuptun
Tash shko ti leje Repin mos um fol ti mu per gjepin
Se gjepin e kom tmusht me Baroot ta dho fishekin
Smunesh mem nxon ngusht se mrapa e kom tjetrin
Kejt Repin e kom ngrusht besomqe tash po foli per
Repturat Hip-Hop Kulturat
Ti me repin ton kurr smun i kalon urat
Te na rrin veq Burrat per koke tthehen Tullat
Nese ka pengesa na shepjti thejna Murat
Se te na nuk ka pengesapengesat i gjen envarreza
Une tPrita qe po dhez, po qetash une dheza
Jom sikur flak e ndezur, veq, njo 10 her ma shum
Nese mrapa ti ke mbetur, ndihmen lype tjeter kun Hou

(refreni)(2x)
Shqipe ngon besom na Tpart jena
Bloody Alboz
Kejt qa kom ti thom shqipe me dy krena
The Bloody Alboz

Yeah
Sa do qe ju menoni qe neve diqka na boni
Ma mir e keni rrini urt se tani skini ku shkoni
Per veten folni kur doniper neve skeni qa thoni
Me rrena skeni ku shkoni gaboni kurgjo sfitoni
Barooti me flow po gjun reperat tjert kejt i mun
I shpejt jom sikur furtun tornado rimat i blun
Shumica tash e kuptun po thojn qe topi se lun
Normal tash erdha te dera kush jena kejt e kuptun

Tash po vipo hizhag me tshtri
E vertet jom kon gjithmon bash real-g
Jom qka ti smenon ropt ti qi
Jom i rritun gjon Gips gjith rri
Qka po doniii ajt kallxoni qka po doniii
Jeni qu ton nkom po kerkush nuk po guxonii
Na jem knenaNa jem anena
Se jem shqipet me dy krena

(refreni)(2x)
Shqipe ngon besom na Tpart jena
Bloody Alboz
Kejt qa kom ti thom shqipe me dy krena
The Bloody Alboz

Ajt Prekum Vij tPrej Tla tVdekun
Ku don me ik pa e perjetu pak Zhegun??
Nashta ske kuptu se per ku un du me shku
Rruga jem e gjat po per Tru ko met blloku
HeyHeyPrit ku Metasjom ka du me fol per tMeta
Repera plot me Ton Qe i pren Venat Zhileta
Fleta Durt mu kan blloku kurgjo so tu funksiunu
Knej me Qindra njerz Ankohen po kerkush so tu Punu
Per tenalt ma nalt kejt na nalt jemi tu majt
Hey Ni Dit Ni Nat Nalu Pak meno ma Larg
Seqysh pe shof une jeten a jom drejt ti pyte veten
Jeta qon ka sdeshiron por gjithmon ki besim nVeten
Haver nalt ti dal kadal jena TPart um fal
Bloody Alboz
Jena TPart um fal tash ti nal kadal
The Bloody Alboz

(refreni)(2x)
Shqipe ngon besom na Tpart jena
Bloody Alboz
Kejt qa kom ti thom shqipe me dy krena
The Bloody Alboz
Më Shumë Këngë Nga Dr.Nushi:

Më Shumë...