Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dren Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  54
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Dren Abazi është një këngëtar, autor këngësh dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe jazz. Mjaftoi nje kenge per ta bere Dren Abazin jo vetem te fameshem, por edhe nje seks simbol Shqiptare. 1.92 metrat gjatesi, pamja terheqese, veshja gjithmone me stil, tipi pak indiferent, kaq i duhej per ti bere femrat te apasionoeshin pas tij dhe te ”Shkulnin floket” sa here shfaqej ne ekran. Interesi i mediave per Drenin ishte i madh dhe thuajse cdo jave ate e shikoje ne kopertinen e ndonje gazete apo reviste. Titujt ishin thuajse te njejte: Dren ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Art Abazit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

2 🔥

Afterparty

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dren Abazi, Zig Zag Orchestra, Zig-Zag Orchestra

Komente 2