Dren Abazi

Dren Abazi Me Dy Femra Në Himarë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-08-2015]
Dren Abazi nuk është se po sjellë këngë të reja, mirëpo kjo nuk do të thotë që publiku nuk interesohet për të.

Prej vitesh jeta private e Dren Abazit përbën lajm. Është, nuk është në lidhje? Dreni asnjëherë nuk pranon të flasë për gjërat private.

Ajo që kuptojmë, është se këngëtari këto ditë ndodhet në Himarë dhe jo me një, por me dy femra.
 (Indeksonline)

Dren Abazi Me Dy Femra Në Himarë


Komente 0