Dren Abazi

Prindërit E Dren Abazit Donin Diçka Tjetër Për Të

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[19-04-2015]
Ndoshta nuk e keni ditur por këngëtari Dren Abazi nuk ishte i ndikuar nga familja e tij për të qenë këngëtar.

Ai ka treguar se para se tu hynte muzikës prindërit e tij ka pasur dëshirë që ai të bëhet doktor.Por Dreni duke marrë parasysh njohuritë mbi instrumentin e kitarës dhe talentin për muzikë vendosi që të vazhdoi me atë drejtim
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Prindërit E Dren Abazit Donin Diçka Tjetër Për Të


Komente 0