Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dren Abazi - Mes Yjesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mes Yjesh".
3. Video është e këngës "Mes Yjesh", por nuk këndohet nga Dren Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dren Abazi - Mes Yjesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Dren Abazi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-12-01T10:41:10+00:00Ne mes te nates ajo vallzon
Si nje zane qe qiellin prek
Ne buzet e saj nje yll ndriçon
Dhe henen ndjek

Momenti ndal, marrezi pa faj
Vrapoj pas si per çudi
Te ndjej, te prek aromen e saj
Ta rrembej ne krahet e mi

vjen tiiiii... ne qetesiii...
Po me deh perseriiii...

Eja, eja ti t'jetojme
Gjithe ket nat t'pafund, mes yjesh te humbur
Ne jemi sonte e gjithmone
Sa kohe besojme se gjithçka eshte e mundur

Ajo ec e lire pa frike
Me perkedhel tundimi saj
Heshtja me ndez, mendja me ik
mendjen se ndaj
Ne mes te nates ajo vallzon
Si nje zane qe qiellin prek
Ne buzet e saj nje yll ndriçon
Dhe henen ndjek

Eja, eja ti t'jetojme
Gjithe ket nat t'pafund, mes yjesh te humbur
Ne jemi sonte e gjithmone
Sa kohe besojme se gjithçka eshte e mundur

Ne mes yjesh te humbur

Ne jemi sonte e gjithmone
Sa kohe besojme se gjithçka eshte e mundur
Mes yjesh te humbur
yyyyyyyyyyyyyy


Më Shumë Këngë Nga Dren Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet