Dren Januzi
Dren Januzi
Dren Januzi
  • Vendlindja:
  • Londër
  • Jeton në
  • Britania e Madhe
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Korrik 1999
  • Horoskopi:
  • ♋ Gaforrja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Dren Januzi është këngëtar. Më datë 8 Maj 2022, Dren Januzi publikon videoklipin "Thujem". Kënga u orkestrua nga Bini Diez. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Diez.

Më datë 15 Korrik 2022, Dren Januzi publikon videoklipin "Teke". Teksti është shkruar në bashkëpunim nga Dren Januzi & SBS Entertainment, teksa për arranzhimin e këngës u kujdes SBS Entertainment. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga SBS Entertainment.

Më datë 11 Shtator 2022, Dren Januzi publikon videoklipin "Flaka". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lum Dakaj, ndërsa orkestrimi u realizua nga Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

Më datë 9 Shkurt 2023, Dren Januzi publikon albumin "Perla Ep".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1