Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dren Selmani
  • Vendlindja:
  • Kaçanik 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 17 Qershor 2006
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Dren Selmani është këngëtar. Dreni ka filluar te kendoj para 1 viti paraqitja dhe kenga e tij e pare ishte ne Gjilan ku mori pjese te festivali "Mollekuqet" me kengen duet "Bota jone". Kenga e dyte eshte "Cirku", ku mori pjese ne festivalin Diamond Fest ne Ferizaj, ndersa kenga e Drenit e trete quhet "Sherri Shkolles", ku eshte premier se bashku me videoklip ne festivalin A-mol prap ne Ferizaj. Dreni ka kenduar ne festivale te ndryshme si ne Diber te Bilbilat e Korabit etj. Dreni e don shume muziken e sidomos kengen por edhe futbollin ka aktivitet te dyte. Nga Dreni priten edhe shume projekte tjera qe doti ben me kohen per adhuruesit e kenges se tij. Jeton ne Kaçanik me prinderit dhe vellaun Erlisin.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet