Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Dren Selmani - Cirku  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

19/05/2017

2017-05-19T08:50:59+00:00

Pjesëmarrëse në

Diamond Fest 2017Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cirku" kënduar nga Dren Selmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dren Selmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kenge Per Femije. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

shkova me shoqe cirkun vizitova
oh sa u kenaqa me shume mrekulli
tigrin e rrezikshem
me dor e ledhatova
per her te fundit hunden ja shtrengova

Reff....2

cirku eshte i mbushur plot magji
rrotull sillet balle nje ari
del majmuni me nje biciklet, sikur njeri papagalli flet

tani per cdo dite shkoj ne cirk
dhe shikoj filma fantastik
shume te bukur jane
shume te mire jane
kenaqem duke bere ata shaka

reff.....2

cirku eshte i mbushur plot magji
rrotull sillet balle nje ari

del majmuni me nje biciklete
sikur njeri papagalli fletMë Shumë Këngë Nga Dren Selmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet