Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi Prezanton Vajzën Dhe Burrin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[31-07-2015]
Këngëtarja Drenusha Latifi, gjatë ditës së djeshme solli në jetë vajzën e saj Ynven. Ajo ka postuar një foto në Instagram ku ka prezantuar familjen e saj të vogël.

Nga imazhet duket që foshnja së bashku me të ëmën gëzojnë shëndet të plotë.
 (Indeksonline)Komente 1