Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ynva E Drenusha Latifit Po Rritet...

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[13-09-2015]
Njëra ndër këngëtaret tashmë të njohura të skenës shqiptare, Drenusha Latifi para pak kohë u bë nënë.

Ajo sjelli në jetë vajzën e saj të parë të cilën e pagëzoi me emrin Ynva. Këngëtarja ka një kohë që nuk është parë me projekte të reja në muzikë, por siç duket kohën ka vendosur të ia kushtojë bijës së saj, raporton Indeksonline.

Nga imazhet vogëlushja duket se po rritet shuam mirë dhe me kujdes të veçantë nga e ëma. Ndërsa lumturia e Drenushës për vajzën nuk do diskutim.
 (Indeksonline)Komente 0