Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kjo është Familja E Drenusha Latifit

Nuk ka akoma asnjë votë

[08-04-2016]
Drenusha Latifi duket shumë e dashuruar dhe e lumtur pranë bashkëshortit të saj dhe vajzës.
Kjo shihet në një fotografi të postuar nga vetë ajo në rrjete sociale, transmeton lajmi.net.

Ajo madje, përveç si femër e përkushtuar është cilësuar si një ndër nënat më seksi të estradës e cila ka arritur që edhe pas lindjes t’i mbajë linjat në formë.

Drenusha ishte modelja e parë kosovare më 1999, ku pas një viti na përfaqësoi në SHBA. Ajo në vitin 2002 zgjedhet Miss Kosova, poashtu në po këtë vit në ‘Miss Tourisem of the World’ merr çmimin ‘Miss Face on the Net’.

Drenushën e njohim edhe si këngëtare të suksesshme e cila ka kohë që nuk ka sjellë diçka të re për publikun.

Suedia është vendbanimi i përhershëm i saj, aty ku shkoj përkohsisht dhe mbeti, pasi babai i vajzës së saj jeton atje./lajmi.net.
 (Express)Komente 0