Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Future Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Eshte vend special
Per kedoo
Kur ndihesh i vecant ma i foort
Dhe ligje nuk ka naten von
Ritmin ndiq pas qe ti te shkoosh
Ma let qe vie na bas qiellin e ngjyros
Vlen te rrezikoosh
Hey
Hana nuk eshte shum larg jo aq sa e mendon
Festa po fillon

Ref:
ooooo
Duart lart ne ritem
Kjo esht deri dancing ne nje tjeter bot
ooooo
Kjo esht future love ku te gjith jan nje
Edhe festojn (2x)

Per kompleks,ti clirohu
Limitet ti vet i vendos
E ndjen te kercesh ti ke doo
Pran teje te jem pik e ploot
Ma let qe vie ne bas qiellin e ngjyros
Vlen te rrezikosh
Hey
Hana nuk eshte shum larg jo aq sa mendon
Festa po fillon

Ref:
ooooo
Duart lart ne ritem
Kjo eshte deri dancing ne nje tjeter bot
ooooo
Kjo eshte future love ku te gjith jan nje
Edhe festojn (2x)

love love love l-l-l-love

ooooo kjo eshte deri deri deri
ooooo kjo esht future love ku te gjith jan nje
Edhe festojn
Festojn Festojn Festojn Festojn


Ky tekst u dërgua nga Aferdita AhmetiDrenusha Latifi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/07/2012
Video Produksioni: Urban Graphics


Drenusha Latifi - Future Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Future Love".
3. Video është e këngës "Future Love", por nuk këndohet nga Drenusha Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drenusha Latifi:


Komente 1