Drin Fazliu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Drin Fazliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2015, Drin Fazliu merr pjesë në Diamond Fest 2015 me këngën "Ëndërr Kam Muzikën"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ehad Dula

Artin Cami

Anes Rexhepi

Erdin Hasani

Dielli Veseli

Andi Tahiri

Troy Turku

Dren Llumnica

Edi Zymberi

Amar Ferizi


Tags: Drin Fazliu

Krijo Një Kartolinë