A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Drini Causholli
Nuk ka akoma asnjë votë

Drini Causholli është këngëtar i njohur. Në Maj 2004, Drini Causholli merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Udhetimi".

Në Prill 2005, Drini Causholli merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Ta Them Ne Sy".

Në Shtator 2005, Drini Causholli merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Iluzion".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019