Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drini Shkreli - Nje Nate Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ani qe dhe nata
dalngadale po largohet
dhe mengjesi po afrohet
Jam ketu tek shtrati yt
e te shoh sa embel fle
dua te di c'engjell je
Ti qe ke pushtuar perbrenda
shpirtin tim

Ref:
Une e di qe drita e yjeve
rrjedh nga syte e tu
edhe shiu melankoline
rremben nga lotet e tu
une e di, pse te dua
se pa ty jo s'ka kuptim
edhe fantazia e nates
lind nga puthjet..e tua

Papritur, ti ne gjume
pafajsisht po buzeqesh
dhe kete dhome magjia vesh
Sa kurioz qe jam
te njoh dhe une cfare po enderron
nese per mua po mendon
Do te doja
qe kjo nate me ty
mos largohej kurre

Ref:
Une e di qe drita e yjeve
rrjedh nga syte e tu
edhe shiu melankoline
rremben nga lotet e tu
une e di, pse te dua
se pa ty jo s'ka kuptim
edhe fantazia e nates
lind nga puthjet..e tua

(muzike)

ref:

Une e di qe drita e yjeve
rrjedh nga syte e tu
edhe shiu melankoline
rremben nga lotet e tu
une e di, une e di
se pa ty jo s'ka kuptim
se kete nate une kam kuptuar
se sa shume..TE DUA


Ky tekst u dërgua nga AnnaDrini Shkreli
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Drini Shkreli - Nje Nate Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Nate Me Ty".
3. Video është e këngës "Nje Nate Me Ty", por nuk këndohet nga Drini Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drini Shkreli:


Komente 0