Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drita Musliu - Kthehu O Bekim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

o bekim ku jeeeeeeee qe mee nuk kendooon or bekim ku jeeeeee qe me nuk kendooonnnn kthev edhe nje heeeer zemrat naj shero kthev edhe njeher zemrat naj sheroooooo

shum shpejt u largove dhe me nuk kendoon shum shpejt u largove dhe me nuk kendooon zeri yt i embel gjithkund tash mungon zeri yt i embel gjithkund tash mungooon

me kurr s do te shohim lamtumir sna the me kurr s do te shohim lamtumir sna the

ne ende te presim por askund nuk je ne ende te presim por askund nuk jee


Ky tekst u dërgua nga  arnesa

Drita Musliu - Kthehu O Bekim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu O Bekim".
3. Video është e këngës "Kthehu O Bekim", por nuk këndohet nga Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:


Komente 1