Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dritan Banaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Dritan Banaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Janar 2020, Dritan Banaj publikon videoklipin "Kurbeti". Muzika e këngës u punua nga Rino Boci, teksti u shkrua nga Dritan Banaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kujtim Beqaj

Feti Janca

Rudi Hasanllari

Lutfi Goga

Klajdjan Torra

Perlat Merko

Klodjan Meçka

Saimir Menkaj

Kreshnik Alikaj (Niku)

Rei Likaj

Tags: Dritan Banaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet