Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Jashari - Ndac Me Naze Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vash e bukur er e molles
kush ta fali bukurine
mos ma luj gishtin e dores
se ma bone zemren hi
mos ma luj gishtin e dores
se ma bone zemren hi

Refreni:
Ndac me naze ndac pa naze
je ma e mira moj vajz ti
edhe pse jam djal me kajde
o un ste le pa tmar ty
Ndac me naze ndac pa naze
je ma e mira moj vajz ti
edhe pse jam djal me kajde
o un ste le pa tmar ty

syt e zi moj ti pelqeva
o kurr prej meje ste largoj
vec nje zemer te dy kemi
o dashuria na bashkoj
vec nje zemer te dy kemi
o dashuria na bashkoj

Refreni:
Ndac me naze ndac pa naze
je ma e mira moj vajz ti
edhe pse jam djal me kajde
o un ste le pa tmar ty
Ndac me naze ndac pa naze
je ma e mira moj vajz ti
edhe pse jam djal me kajde
o un ste le pa tmar ty


Dritan Jashari - Ndac Me Naze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndac Me Naze".
3. Video është e këngës "Ndac Me Naze", por nuk këndohet nga Dritan Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:


Komente 0