Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qente

Mendova i shtrire ne shtrat nje mengjes,
Te vdes dhe mes jush mos me gjeni,
Po shpejt u pendova: s’do vdes
Se du ate gjej origjinen tuaj prej qeni.

- Poezi nga Dritero AgolliZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

1

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaKomente mbi këtë krijim


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet