A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Nen E Bab

Sa te dua nena ime po ashtu edhe baba
Me ushqyet e me rritet por dhe qdo
Deshir ma keni plotsu sot jam rrit por edhe
Une kam nje deshir me jau plotsu librin
Kurr mos me harru nje gje ne kok e kam a ka
Send qe tjau kthej te miren qe ma keni bere

- poem written by Xexi (Driton Berisha)


Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  10Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019