Tema: Poezi Për Familjen

Nen E Bab

Sa te dua nena ime po ashtu edhe baba
Me ushqyet e me rritet por dhe qdo
Deshir ma keni plotsu sot jam rrit por edhe
Une kam nje deshir me jau plotsu librin
Kurr mos me harru nje gje ne kok e kam a ka
Send qe tjau kthej te miren qe ma keni bere

- poezi nga Xexi (Driton Berisha)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  13Më shumë nga Xexi (Driton Berisha)