Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritton - Pa Falje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

cfar do beje po te thoja
se me tjetrin te kam pare
a do e mohoje,a do e pranoje
a po do me thoje se jam i marre.

cfar do thoje po te thoja
se te pash duke e puthur
a do e mohoje a do e pranoje
a po do qaje duke me lutur.

te te fale, te te fale,te ta fale

rruget tona nderojne kahje
me te mirin e mbaje
sa te desha e me doje
momenti fundit vjen pa falje.

a do e ndjesh mungesen time
ne mengjes e t'me shihje
a po do te tretem ne kujtime
sikur pas zjarrit qe mbetet hi.

a do e kesh veshtir te duaash
ne zemren tende a ka vend
a po e ke me lehte te thuash
se cdo gje do ishte nje rreth

si ta them,si ta them,si ta theeemm.

rruget tona nderojn kahje
me te mirin e mbaje
sa te deshta e me doje
momenti i fundit vjen pas faljes.4x


Ky tekst u dërgua nga Tuna IbraimiDriton Obertinca
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/11/2011


Dritton - Pa Falje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Falje".
3. Video është e këngës "Pa Falje", por nuk këndohet nga Dritton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Driton Obertinca:


Komente 0