Dua Lipa

Dua Lipa Duke Punuar Në Fotoseionin E Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-01-2016]
Këngëtarja Dua Lipa suksesi i së cilës dita ditës po rritet së fundmi është duke u marrë edhe me angazhime tjera përveq muzikës.

Mësohet se ajo së fundmi i është futur punës për të pregaditur një fotosesion të ri, i cili do të pregaditet ekstra pasi Duas tashmë i nevojiten foto profesioanle të cilat do të përdoren për postera koncertesh apo edhe kopertina të revistave.

Dua ka publikuar një foto në Instagram bashk me fotografin me të cilin po i realizo fotot dhe në mbishkrimin e fotos ka shkruar: “Shooting with mariano vivanco today for something very exciting!!”,
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dua Lipa Duke Punuar Në Fotoseionin E Ri


Komente 0