Dua Lipa

Dua Pozon Me Shqiponjën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-01-2016]
Edhe pse e re në moshë suksesi i saj është mjaft i madh. Dua Lipa po vazhdon të mahnisë publikun evropian me zërin e saj dhe 2 këngët e saja të reja single të cilat i ka publikuar.

Së fundmi pas suksesit të madh ajo ka vendosur që të shkojë në një turne në Evropër për të promovuar këngët e saj tek fansat.

E gjersa ndodhet atje Dua nuk ka nguruar që t'ju tregoj fansave me krenari për prejardhjen e saj, kjo pasi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shihet me një bluzë të bardhë por që në shkrimin e saj ka shqiponjën.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dua Pozon Me Shqiponjën


Komente 0