Dua Lipa

Dua Lipa Nuk Ka Të Ndalur

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-02-2016]
Këngëtarja Dua Lipa ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një video ku shihet duke performuar në një koncert shumë të madh në Londër.

Ajo ka filluar tashmë të identifikohet me hitet e saj "New Love" & "Be the One", ndaj dhe ka krijuar shumë fansa.

Në vide Dua shihet duke bërë një performancë dinjitoze me një pal krahë, ku dëgjohen edhe ovacionet dhe britmat nga publiku.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dua Lipa Nuk Ka Të Ndalur


Komente 0