A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Dulce Maria - 24/7


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00


It's a long time that we try finding the lyrics to "24/7" sung by Dulce Maria.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Bad Marley - 24/7

Shqipet levizin me maska pa targa
Zbrazen armata kur nrrug bie nata
Peret levizin me canta vet i firmosim vet i vulosim me stampa kontrata
biznesi i pist neper rrug
Shkel Gjurmet si lejm me u duk
Yea probleme jeten e kom luft
Shoki shoki jo nuk bon me ma fut
Pare en xhep pare en bank
Pare nkulet pare en cant
Stilin e fort rrepin shum grand
Nuk eci vet un eci me band

REF.:
tu e pi me viza 24/7
Tu e bo me dhipa 24/7
Pa dal nga shpia 24/7
Tu na njek policia 24/7

Shoki ti nuk je gang mos em bo si i shtrenjt
Vij e tgjuj tdrejt ose Vij e tmarr peng
Ti nuk je per hollywud ti nuk ke as men
klikimet i blen dhe Veten e rren
Hic svlen se nuk boni sen se nuk bon sen
Ski ven se nuk bon sen se bon sen
bojn tfortin po nuk jan trima
bojn filma kta bin viktima
Nese neglizhojn kta un jau boj beng
Jo nuk tolerojm na ktu nuk keni ven

REF.:
tu e pi me viza 24/7
Tu e bo me dhipa 24/7
Pa dal nga shpia 24/7
Tu na njek policia 24/7

Tikkz - 24/7

Repi diamant shum o tum shkelqy
Biri kejt reperat ti shumzoj 1 me 2
Jom me dosta anemban ku tna lypsh neve na xhan mos e thirr beefin se sherrin kejt ja pan , 24/7 nrrethin beef sat dush jem rrit me ksi sene
sjem msu pi kerkuj, biri njo ka njo ti thej nmes a e di se qa pres e ki per interes nese tves ik se tpres munona me bo mir po e keqja ty pot pret . Beef me neve tnalet rryma a tkan tregu na ku rrina
Thirrem tikkz se qashtu shum ma kona hajde ti sulmona e e sheh se qka txhon aaa ,po munohen me na rrzu shoki po andrron neve na sheh posht veq kur t hypsh naeroplan
Ski respect po ly peace ik mos ma prish , un jom i pari tjert jon permas
Refren 2x : //nese ka nevoj futja gas qe vyn shum futja do bass
Shokt i kom permas kejt um pershtaten jena shum vet ma shum se kejt estraden \\
Thirri dajt se kam qef mi pa tu ngajt e mu knaq
tu shetit qytetit puna mas lekit dojna me bo fam i shkelim gaz rrekit hypim automjetit dalim jasht shtetit puna e buxhetit keset te gepeki alltin mas veti haa kush na prekii ?
Une jom qaj qe dritat jau fiki skom shum qellime okei thirrem tiki
I kena hi ktij tripi thirrem dad lyricsi
Hape rrugen se po vjen ky djali jom shum i but po kajher kejt i kalli
Kto fjal mi ka than plaki ngo o nipi jem bonu si 2paci
shum swag bitch mka rrit sokaki
Jena shum on çetu asht fakti
Jav mbylli kapakin ki problem me taktin shko thirrma babin ta pershendeti me asfalltin
Refren 2x :// nese ka nevoj futja gas qe vyn shum futja do bass
Shokt i kom permas kejt um pershtaten \\

Lyric Master - 24/7

Refreni2x LiL Samee
24/7 I lumtur jam
24/7 Me ty do t'jem pran

Dua te kem ne mengjes
Dhe ne mbremje , me ty ti mbylli syt
Asniher se sho , veten pa ty
Nuk je vet , do t'jem aty

Kur bota ndalet , ndalem dhe un
Si pran teje , se gjej veten askund
Te gjitha , me ty ` do ti ndaj
Je ajo , My baby girl your my all

Te kisha , tash te kam
Dua t'kem pergjithmon
Te thash , Te them
Se ti ne mua jeton

Refreni2x LiL Samee
24/7 I lumtur jam
24/7 Me ty do t'jem pran

2x
I know i know
I know i Know
I know that you are the one for me

2 L.M
Dua te kem ne mbremje
Dhe ne mengjes me ty ti hapi syt
Asniher se sho jeten pa ty
Dhe ne endrra t'jem aty

Kur bota ndalet , ndalem dhe un
Si pran teje , se gjej veten askund
Te gjitha , me ty ` do ti ndaj
Je ajo , My baby girl your my all

Te kisha , tash te kam
Dua t'kem pergjithmon
Te thash , Te them
Se ti ne mua jeton

Refreni2x L.M
24/7 I lumtur jam
24/7 Me ty do t'jem pran

24 7
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019