A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dule Malindi - Rrofte Vera Dhe Rakia


Nuk ka akoma asnjë votë


12/01/2018

2018-01-12T14:52:54


"Rrofte Vera Dhe Rakia" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Dule Malindi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Dule Malindi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018