Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Qysh na koka nannn moj ky gurbet
her i hidhët, e her si sherbet,
Kur po vjen o i lumi vikend
në bolero shkojm e kallin krejt. (x2)

Pina viski o me koka kolla,
po lujn valle o vajzat belholla
Me leviska armani dizelka
në bolero krejt jan bo kullerka. (x2)

Na shkoj emri vetëm tuj punu
mezi presim në muzik me shku,
Kur vjen koha për me ardh në shpi,
Vimë me kerra nan të tipit ri. (x2)

Pina viski o me koka kolla,
po lujn valle o vajzat belholla
Me leviska armani dizelka

në bolero krejt jan bo kullerka. (x2)

offf offf of aman
aman aman aaman off
off aman ej aman
ofofofofoff aman aman ofof

Nëse doni me vallzue,
në bolero me na vizitue

Nëse doni me u disponue,
në bolero shokë DULI ësht tuj knue,
DULI ësht tuj knue...


Ky tekst u dërgua nga Tina MulajDuli
Publikimi: 01/12/2009


Duli - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 1