Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Tre Vite Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Je E Imja Dashuri"

Këngë e albumit:

"Tre Vite Pa Ty"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00pse larg teje nuk ndegojn ma perseri,pse dhe dielli nuk me ngrho mu sikur ti. pse kaq gjat qenkan netet ne vetmi te behem pluhur kamba jote te me shkell te bohem erra flokut te tua ti perkdhel.

Refrain: Tre vite pa ty pa ty pa ty jetoj ne vetmi 3 vite pa ty pa ty pa ty nuk kam gjum ne sy

dikush tjeter ma qendisen fatin tim vajzirin kujt ja dhurove shpirti ime jetim sisha por me bere ti jetim qenke molla e ndaluar ti per mu pse pa ty tash une jeten me jetu

Refrain:Tre vite pa ty pa ty nuk pa ty jetoj ne vetmi 3 vite pa ty pa ty pa ty nukkam gjum ne sy.


Ky tekst u dërgua nga  albulena
Më Shumë Këngë Nga Duli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet