Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Duli - Amanet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

11/07/2011

2011-07-11T07:16:58+00:00Amanet Amanet Amanet

2x
Un te du cdo mbremje cdo mengjes,

un te du edhe nese vdes,

ani shko por gjeje nje si un,

qe dashnin me jet po ta pagun

2x
Amanet.. amanet ta lash unazen
Amanet ta lash diten edhe naten
Amanet ta lash zemren edhe jeten edhe eshtrat qe me mbeten ti lash amanet

2x
Nese thon se dikush paska vdek,

ti jeto dhe aspak mos u prek,

ti ske hak por hakun ta jap vet,

krejt cka kam ti la amanet

2x
Amanet.. amanet ta lash unazen
Amanet ta lash diten edhe naten
Amanet ta lash zemren edhe jeten edhe eshtrat qe me mbeten ti lash amanet


Ky tekst u dërgua nga Besar Kurtishi
Më Shumë Këngë Nga Duli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet