Më mbaj mend (për 1 muaj)


Duli & Xheni - Hajde Marshallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Marshallah".
3. Video është e këngës "Hajde Marshallah", por nuk këndohet nga Duli & Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Duli & Xheni - Hajde Marshallah  (Feat. Elona, Tina & Ana)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Se Bashku Me Ju"

Komente

Asnjë Koment

15/07/2013

2013-07-15T06:17:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Marshallah" kënduar nga Duli & Xheni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Duli & Xheni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Artiola Toska. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Strofa perseritese)

E une s'te mora nuse me dubak
Por me zemer hajde aman per marak

Per merak oj shpirt hajde me dashni
E une pa ty moj zemer aman s'un po rri

(refren)
E hajde hajde marshallah
E te ka djali aman hajde me sevda
E shtati goces aman hajde si selvi
Te mori djali hajde o me dashuri

E hidhet vallja hajde dor' per dore
E po erceka nusja hajde me dasmore

Bashk' me dhondrin edhe me shoqnin
T'na trashegohet hajde o ky cift i ri

(Refreni)Më Shumë Këngë Nga Duli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë