Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli, Xheni & Lumja - Ah Lele Lele (Cka U Bo Me Ty Dashni) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Qka u ba me ty dashni
qe mke than se dot vi
boll prita deri nmengjes
fjala jote sun murr vesh
Qka u ba me ty dashni
qe mke than se dot vi
boll prita deri nmengjes
fjala jote sun murr vesh
ah le le le le
dogje zemren si fufe
aman amamn aman of aman
tprita tprita ku je kan

Ke ba zemren gur
na humbi dashnija
qka u ba se di djal
ku esht xheloziha
Ke ba zemren gur
na humbi dashnija
qka u ba se di djal
ku esht xheloziha
ah le le le le
dogje zemren si fufe
aman amamn aman of aman
tprita tprita ku je kan


Ky tekst u dërgua nga DIKI

Duli, Xheni & Lumja - Ah Lele Lele (Cka U Bo Me Ty Dashni)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Lele Lele (Cka U Bo Me Ty Dashni)".
3. Video është e këngës "Ah Lele Lele (Cka U Bo Me Ty Dashni)", por nuk këndohet nga Duli, Xheni & Lumja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0