Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Jetishi

Durim Jetishi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Durim Jetishi është këngëtar. Më datë 31 Maj 2017, Durim Jetishi publikon videoklipin "Sherr O Sheqer".

Më datë 11 Shkurt 2020, Durim Jetishi publikon videoklipin "Nese". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0