Durim Malaj
Durim Malaj
Durim Malaj
  • Vendlindja:
  • Strellc i Epërm
  • Jeton në
  • Zvicër
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 27 Janar 1992
  • Horoskopi:
  • ♒ Ujori
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Durim Malaj është këngëtar i njohur. Më datë 2 Nëntor 2015, Durim Malaj publikon videoklipin "Shtet N'veti".

Më datë 23 Korrik 2016, Durim Malaj publikon videoklipin "Fat I Mallkuar".

Më datë 8 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Mos". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi).

Më datë 16 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Kaçurrele".

Më datë 16 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Prit".

Më datë 18 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Nje Zemer, Nje Emer".

Më datë 21 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Pse".

Më datë 21 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Shoqnia".

Më datë 24 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Mjalte Qe T'helmon".

Në vitin 2017, Durim Malaj publikon albumin "Mjalt".

Më datë 28 Gusht 2020, Durim Malaj publikon videoklipin "Pishman".

Më datë 30 Tetor 2020, Durim Malaj publikon videoklipin "Gjysma Jem". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, teksti u shkrua nga Ghulo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nurteel.

Më datë 16 Nëntor 2020, Durim Malaj publikon videoklipin "Hajt Hajt". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo.

Më datë 3 Prill 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "A T'kom Dashni". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 30 Prill 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "Hatri Jem". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Nurteel & Granit Gashi. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 26 Qershor 2021, Durim Malaj & Big Papi publikojnë videoklipin "Lejla". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Nurteel & Tenka (Big Papi). Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 7 Shtator 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "Bomba". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 19 Tetor 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "Ich Liebe Dich". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

Më datë 28 Tetor 2021, Durim Malaj & Dj Kont publikojnë videoklipin "Bomba (Remix)". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel.

Më datë 18 Nëntor 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "Loqka". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 22 Dhjetor 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "Amanet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 31 Mars 2022, Durim Malaj publikon videoklipin "Habibi".

Më datë 30 Prill 2022, Durim Malaj & Yllka Kuqi publikojnë videoklipin "Nona". Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Në vitin 2022, Durim Malaj publikon albumin "Bomba".

Më datë 11 Qershor 2022, Durim Malaj publikon videoklipin "Dasma". Për muzikën e këngës kanë punuar bashkarisht Granit Gashi & Darddy, ndërsa tekstin e shkroi Ghulo. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 25 Qershor 2022, Durim Malaj publikon videoklipin "Barbie". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga BUG Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Darddy.

Më datë 2 Korrik 2022, Durim Malaj publikon videoklipin "Like". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 14 Korrik 2022, Durim Malaj publikon videoklipin "Audi BMW". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films.

Më datë 30 Korrik 2022, Savanna publikon videoklipin "Mashup 2022", në bashkëpunim me Durim Malaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films.

Më datë 13 Shtator 2022, Durim Malaj publikon videoklipin "Vdeksha Per Ty". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Darddy.

Më datë 17 Tetor 2022, Durim Malaj & Bardhi publikojnë videoklipin "Coco".

Më datë 9 Nëntor 2022, Durim Malaj publikon videoklipin "MBF". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Granit Gashi & Darddy kanë punuar bashkë muzikën dhe orkestrimin, ndërsa tekstin e këngës e shkroi Ghulo. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 26 Nëntor 2022, Durim Malaj publikon videoklipin "Uçk". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel.

Më datë 5 Prill 2023, Durim Malaj publikon videoklipin "Hajde T'puthi Pak". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga BUG Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 21 Prill 2023, Durim Malaj publikon videoklipin "Hala T'kam N'vena". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 19 Maj 2023, Durim Malaj publikon videoklipin "Foto". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films.

Më datë 15 Qershor 2023, Durim Malaj publikon videoklipin "Krejt Mas Teje". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Dardd.

Më datë 13 Korrik 2023, Durim Malaj publikon videoklipin "Choco". Teksti i këngës u shkrua nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 21 Korrik 2023, Durim Malaj publikon videoklipin "Dashni A Dhurata". Teksti i këngës u shkrua nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 8 Shtator 2023, Durim Malaj publikon videoklipin "Shoqe". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 28 Tetor 2023, Durim Malaj & Robert Berisha publikojnë videoklipin "Bruda". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 15 Nëntor 2023, Durim Malaj publikon videoklipin "Po M'pëlqen". Kënga vjen e realizuar në të gjithë komponentët e saj nga Nurteel.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Lajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Durim Malaj »

Komente 6