Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Ich Liebe Dich Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Ho Ho HaHa HaHa HaHaHaHa

Ich Liebe Dich Uber Alles Per Ty
Jetoj gjithecka Boj Ich Liebe Dich
Uber Alles Se Vetem Ty Te
Dashuroj. Ich Liebe Dich Uber Alles
Per Ty Jetoj Gjithecka Boj Ich Liebe
Dich Uber Alles Se Vetem Ty Te
Dashuroj

Largsia Na Ndan Dashnia Na
Bashkon Malle Prej Gurbetit
T'Fala Askush S'Po Me Con.
Zemra Jem Ty N'Dore T'Ka Ra
I Lutna Zotit Mos Me Na Nda

REFRENI

Ich Liebe Dich Uber Alles Per Ty
Jetoj Gjithecka Boj Ich Liebe Dich
Uber Alles Se Vetem Ty Dashuroj
. Ich Liebe Dich Uber Alles Per Ty
Jetoj Gjithecka Boj Ich Liebe Dich
Uber Alles Se Vetem Ty Te Dashuroj

TEKSTI DY

Je E Vecant Per Mu Eeee A Edin Se Vec Ty
T'Du Haaa Aaa Per Ty Jetoj Dhe Per
Ty Vdes Me Nji Puthje Nga Kosova
Ty Te Pershndes

REFRENI DY

Ich Liebe Dich Uber Alles Per Ty
Jetoj Gjithecka Boj Ich Liebe Dich
Uber Alles Se Vetem Ty Dashuroj
. Ich Liebe Dich Uber Alles Per Ty
Jetoj Gjithecka Boj Ich Liebe Dich
Uber Alles Se Vetem Ty Te Dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaDurim Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/10/2021
Teksti: Ghulo
Video Produksioni: BUG Production
Produksioni: Granit Gashi & Dardd


Durim Malaj - Ich Liebe Dich
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ich Liebe Dich".
3. Video është e këngës "Ich Liebe Dich", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 2