Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Hajde T'puthi Pak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Hajde t'puthi pak, pak, pak
Hajde t'puthi pak, pak, pak
Hajde t'puthi pak, pak, pak, pak
Për këto t'tjerat je kapak
Bukuroshe ti je njishi
Me fol ma shumë, veç e prishi (2x)

Zemër ti i palon krejt këto t'tjerat
I palon, i palon sikur letrat
Inati po i mbyt
Vetëm tinza ti lëshojnë sytë (2x)

Hajde t'puthi pak, pak, pak...


Ky tekst u dërgua nga HertaDurim Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/04/2023
Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel
Video Produksioni: BUG Production
Produksioni: Nurteel


Durim Malaj - Hajde T'puthi Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde T'puthi Pak".
3. Video është e këngës "Hajde T'puthi Pak", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0