Official Video

Dyze Kqiku - Shume Urime Per Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/10/2017

2017-10-27T13:30:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shume Urime Per Ty" kënduar nga Dyze Kqiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dyze Kqiku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dyze Kqiku: