Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dzafer

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dzafer është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Janar 2017, Dzafer publikon videoklipin "Number One". Më datë 10 Shtator 2017, Zeeni & Dzafer publikojnë videoklipin "Baila Baila"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Labb.1

Zhpend

Last Daddy

Diks

Kamikazo

Luxhi

Tonchee

A Link

Orianel

Dr. Flow

Tags: Dzafer


Komente mbi këtë artist