Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eand Kosumi
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: pop reggae

Eand Kosumi është këngëtar. Më datë 5 Mars 2020, Eand Kosumi publikon videoklipin "Nuk Ma Dite Vleren".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet