Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eclips Energy

Tags: Eclips Energy

Eclips Energy është një grup muzikor jo shumë i njohur. Clicka e perbere nga 2 anetar: Granit Maliqi(RunniT), Besnik Thaqi(Baiser) Emri Dhe Mbiemri: Granit Maliqi DiteLindja: 01.12.1994 VendLindja:Prishtine NickName: RunniT Emri Dhe Mbiemri:Besnik Thaqi DiteLindja:13.05.1995 VendLindja: Peje NickName:Baiser...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017