Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ecstasy Tlg

Tags: Ecstasy Tlg, Ecstasy, Tlg, T.L.G, Qëndrim Kodra, Dirty Gangster

Vendlindja: Prizren    Jeton dhe vepron në        Mosha: 22 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Ecstasy Tlg është një këngëtar jo shumë i njohur. Qëndrim Kodra Me Pseudonimin {Dirty GanGster a.K.a EcsTasY} e ka Prejardhjen Nga Fshati Qadrak Komuna Suharekës. Ja Filloi Të Mirret Me Rep Qysh Kur Ishte 12 Vjeqar, Shkollen Fillore E Ka Kryer Në "Abdyl Frasher". Ai është Pjes E Grupit T.L.G - The LoYaL Giants (Përkthim - Gjigandat Besnik). Tekstet I Bën Vet ndersa Këngët I Inqizon Në MICROFON RECORDS. N'dër Këngve Më Të Dëgjuara Të Tij Jane Plot Probleme N'bashkpunim Me Life Soldier Dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017