Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Sopa - E Kam Dasht Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Si te jem mire si te jem e qete
Ma sjam me ty kam mbetur vet
Kujt ja ke dham krejt at dashni
M'thojshe te mbaj n'zemer veq ty

M'paska rrejt, m'paska rrejt

REF. 2x:
E kam dasht bash si syt e ballit
teper e kam dasht
kane me u knaq zemra e dushmanit
kurr sna shohin bashk

Ah fusherim zemra ka me gjet
dhimbjet m'kan mujt
pa ty s'ka jete
Kujt ja ke dhane krejt at dashni
M'thojshe te mbaj n'zemer veq ty

M'paska rrejt, m'paska rrejt

REF. 2x:
E kam dasht bash si syt e ballit
teper e kam dasht
kane me u knaq zemra e dushmanit
kurr sna shohin bashk


Edi Sopa - E Kam Dasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Dasht".
3. Video është e këngës "E Kam Dasht", por nuk këndohet nga Edi Sopa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Sopa:


Komente 0