A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Edi - Hajt Tash


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/09/2018

2018-09-12T16:00:00


"Hajt Tash" is a new song recently added in songs archive sung by Edi.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Edi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Ardiana. We wish that's the lyrics you are looking for:

`Mjaft u bë me ty
Do të filloj një jet të rë
Do të nisi nga e para
E tii penges nuk ke.`

Ref:
`Hajt tash ska gjë mes nesh
Ejj tiii ejj..

`Hajt tash ska gjë mes nesh më
I lir je mos vet ti qysh the
M`vjen keq c`far lype gjete
e tash vetëm mbete.[x2]

`Tek femrat tjera gjej shërim
mos më ruaj kujtim
`Baby` shko tash
Pa ty un do ta kem me `Miiir.

Ref:
Hajt tash ska gjë mes nesh më
I lir je mos vet ti qysh the
M`vjen keq c`far lype gjete
e tash vetëm mbete.[x5]


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018