Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edijan Muhaxheri - Mesazhin Ta Qova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

e kam dit se ti ke nje
te dashur o shpirt un gjithmon
te kam dashuru prita ket nat
vite te tera me thon se m ke
mungu kendova kengen tende oj
zemer te kuptosh se shum te du

2x

njeher pata fat me ta puth
at dor le te mbetet kenga
deshmitari jon

me pas tjeter qe ty zemer
s te meriton tash me shoqet
e tua ti po rin un nga nje skaj
mesazh te qova te shpreha
dashurin i fort u bera nga zemra
nxora ate qe ndjeja per ty

ref 2x

Mesazhin ta qova ty ne
telefon kthema dhe ti zemer
Shpirti po me vlon.


Ky tekst u dërgua nga  andizhara


Nuk kemi video për këtë këngë.
Edijan Muhaxheri - Mesazhin Ta Qova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mesazhin Ta Qova".
3. Video është e këngës "Mesazhin Ta Qova", por nuk këndohet nga Edijan Muhaxheri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edijan Muhaxheri:


Komente 0