Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edisa - My Life Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Jetoj ne tripa
Jam si Dua Lipa
New Rules un bi
Ne skene kur vi

Cause I'am a princess
Rri vetem duke qesh
Ju dua pa mase
Dhe ju dua te flas

2x
Ne skene kur dal
Zemra me behet mal
I love you my friends
Pa koment un mbes

Kjo eshte e verteta
Kshtu e dashka jeta
Me sens e muzik
Sa me artistik

Ju don Edisa
Dhe me shpres un mbes
Keshtu e ka shoqeria
E zgjatet miqesija

2x
Ne skene kur dal
Zemra me behet mal
I love you my friends
Pa koment un mbes

Qfar ndjej ne brendesi
Vetem zemra le ta dij
Plot plot plot perqafime
Shum shum shum shum gezime
It's my life
Dua te jetoj
Jeta nuk eshte e gjate
Gjithen dua ta shijoj

2x
Ne skene kur dal
Zemra me behet mal
I love you my friends
Pa koment un mbes
Edisa
Publikimi: 26/01/2018


Edisa - My Life
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Life".
3. Video është e këngës "My Life", por nuk këndohet nga Edisa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0