Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Plus Minus Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kupto se dashuria jone nuk eshte me shume vetem se numer ndoshta kjo te aktivizon te mos jesh monoton
Per 1 gje i bindur t jesh une sjam femer qe lus kur bonusi i dashurisë me ty zemer është minus

2x Un plus e ti minus ke tipare shume negative punet mir i llogaris kam permasa eksplozive

Kupto se dashuria jone nuk eshte me shume vetem se numer ndoshta kjo te aktivizon te mos jesh monoton Per 1 gje i bindur t jesh une sjam femer qe lus kur bonusi i dashurisë me ty zemer esht minus

2x Un plus e ti minus ke tipare shume negative punet mir i llogaris kam permasa eksplozive

Ti je tip qe ke deshir femrat edhe lluksin mbledhes prit e llogarit ta ndryshoj statusin

2x un plus e ti minus ke tipare shume negative punet mir i llogaris kam permasa eksplozive


Ky tekst u dërgua nga  GentianaO

Edita Sopjani - Plus Minus
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plus Minus".
3. Video është e këngës "Plus Minus", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 3