Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Me Miliona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

edhe nese ki pare me miliona per ato sene nuk bona e jotja jom e sigurt s kom qa menona ti se din qa po don (2) e di ki pare po une kur s me don se kom gajle meniher kerkon ndarje oooo vet gjaje 1rrugdalje pa pare asnjo sun e nxone oooo kaloje kaloje ta shoh a um mashtrove se kur ki pare meniher shkon te tjetra e mu m lone ooooo edhe nese ki........(2) ki pare po une kur sum don se kom gajle.......


Ky tekst u dërgua nga donaa

Edita Sopjani - Me Miliona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Miliona".
3. Video është e këngës "Me Miliona", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0