Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edlir Begolli - E Ta Dish (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ta Dish (Remix)".
3. Video është e këngës "E Ta Dish (Remix)", por nuk këndohet nga Edlir Begolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edlir Begolli - E Ta Dish (Remix)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Armand Trebicka

Produksioni:

Edlir Begolli

Komente

Asnjë Koment

04/11/2019

2019-11-04T15:59:28+00:00REF.:
E ta dish sa shum te dua
Do të rrije veç me mua
Dua ti ndjej buzët e tua
Fjalët që vetëm ti mi thua

çdo mëngjes kur diellin shoh,
Ty të mendoj
Ti se di pa ty i dashur
jo nuk jetoj.

Sonte të kërkoj
Ku je?!
Prap të vetem mos më le
Ne këtë ëndërr që s'mbaron
Dhe më mundon.

REF. 2x
E ta dish sa shum te dua
Do të rrije veç me mua
Dua ti ndjej buzët e tua
Fjalët që vetëm ti mi thua

I hap sytë dhe them me vete
Drita je ti
Nuk e dua këtë jetë
pa dashuri.

Sonte të kërkoj
Ku je
Prap të vetem mos më le
Në këtë ëndërr që s'mbaron
Dhe më mundon.

REF. 2x
E ta dish sa shum te dua
Do të rrije veç me mua
Dua ti ndjej buzët e tua
Fjalët që vetëm ti mi thua


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet