Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edmond Behrami
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Edmond Behrami është këngëtar i njohur. Edmond Behrami kengtar i ri nga Mitrovica. Muziken e ka filluar qysh ne femijeri. Ka qene konkurent i "The Voice of Albania 3". EdmondI eshte pjese e labelit te njohur Elephant, ne menagjim e kengtarit te famshem Blero Muharremi. Talenti ka thënë se ai është duke bashkëpunuar me producentin e njohur Çekiç, dhe edhe projekti i tij i radhës pritet të bëhet në bashkëpunim me të. Behrami ka thënë se për momentin do të vazhdojë karrierën si këngëtar solo, por nuk përjashton bashkëpunimin edhe me këngëtarë të tjerë.

Në vitin 2013, Edmond Behrami merr pjesë në The Voice Of Albania 3.

Më datë 14 Prill 2019, Edmond Behrami publikon videoklipin "Pse". Muzikën dhe tekstin i ka shkruar vet këngëtari, gjersa projekti është vizualizuar edhe me klip dhe është produkt i VoltMedia.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet